ZpětÚvodSlužby Řešení exekucí

Řešení exekucí

Tíživá finanční situace může postihnout kohokoliv z nás, aniž bychom na to byli předem připravení. Exekuce nemovitosti je největším nebezpečím všech zadlužených lidí. Nechte proto řešení exekucí na zkušených odbornících. Společně s vámi najdeme ten nejlepší způsob, jak se dostat z této obtížné životní zkoušky.

Zabraňte exekuci své nemovitosti. Pokud si nevíte rady se zadluženou nemovitostí, neváhejte nás kontaktovat přes níže umístěný formulář.

Při řešení exekuce na nemovitosti si makléř pozorně projde všechny podklady. Začneme rozplétat dluhy co nejdříve, aby se vaše nemovitost vyhnula nucené veřejné dražbě a prodání hluboko pod cenou.

Výhody řešení exekuce od Realitas Partner

  • máme zkušenosti s řešením exekucí
  • snažíme se najít nejvýhodnější řešení
  • navrhneme nezbytná opatření

Pro co nejrychlejší vyřízení úzce spolupracujeme s exekutory, bankami i právníky. Hrozící nebezpečí vám pomůžeme ihned odvrátit. Po prostudování všech vašich materiálů a dokumentací k nemovitosti na katastrálním úřadě vám okamžitě připravíme návrh financování.

Pokud vám exekucí hrozí, nabídněte nám k prodeji svou nemovitost do poznámky uveďte informaci, že se jedná o exekuci. Najdeme tak pro vás rychlé a nejvýhodnější řešení.

Pokud je již exekuce uvalena, vykoupíme vaší nemovitost za maximální možnou cenu, popřípadě vyplatíme exekuci. Uveďte kontakt na sebe a informace o nemovitosti.