ZpětÚvod O společnosti

O společnosti

Vyplňte alternativní text  O nás

 

Jsme certifikovaná společnost, dlouhodobě působící na českém realitním trhu. Zabýváme se službami nejen v oblasti realit, ale i financí a stavebnictví. Dobře si uvědomujeme, že prodat či koupit nemovitost je velmi důležité a hlavně nelehké životní rozhodnutí, které každý z nás dělá jednou nebo dvakrát za život. Představuje řadu rizik, která si někdy ani neuvědomujeme.

 Z praxe víme, že ne každý si je vědom, co obnáší samotný nákup, prodej či pronájem nemovitosti, a je nám velmi líto, že je neznalost tohoto prostředí často doprovázena i špatnou osobní zkušeností právě s těmito transakcemi. Rádi bychom toto obecné povědomí naší svědomitou prací změnili. Cílem naší práce je proto poskytnout klientovi nejen profesionální, ale zároveň i příjemné a bezpečné prostředí. Nechceme pouze prodat, ale podat klientovi pomocnou ruku ve všech aspektech, které s sebou tento, proces přináší. Vždy děláme maximum, abychom vyhověli všem požadavkům našich klientů, přičemž pozitivní reference jsou hlavním naším hnacím motorem.

 Aby vše probíhalo v rámci pravidel, stala se naše společnost členem České komory realitních kanceláří, a díky tomu přijala přísná pravidla, která jsou založena na evropských standardech. Neustále se snažíme mapovat trendy v oblasti realit, abychom byli schopni nabídnout našim klientům maximální servis a služby, které očekávají. Kromě dnes již standardních realitních služeb disponujeme i nabídkou zahraničních nemovitostí, čímž jsme výjimeční zejména na Vysočině.

 Středem našeho zájmu je ovšem poskytování komplexních služeb, které jsou v oboru nemovitostí samozřejmostí, a proto jsme také spojili své zkušenosti v oblasti trhu s nemovitostmi s významnou finanční společností. Motivací pro nás, která k tomuto kroku vedla, byla pracovní strategie této společnosti, shrnutá do sloganu: „Nový standard v oblasti financování“, a to jak v přístupu ke klientovi, tak i v ojedinělém a komplexním servisu finančních služeb poskytovaných na vysoké úrovni. S touto strategií se naprosto ztotožňujeme, jelikož naše vize jsou stejné. Právě díky tomuto spojení vám můžeme nabídnout nejen profesionální poradenství v oblasti financí, ale i veškeré služby s tímto oborem spojené.

 Náš právní zástupce je připraven podat vám rovněž pomocnou ruku. Ke každému obchodnímu případu vypracuje příslušné smlouvy, důkladně prověří veškeré k nim nutné podklady a zajistí i další právní náležitosti, jako je vklad vlastnického práva, úschova finančních prostředků apod.

 Jako naši klienti jste vždy předem a jasně informováni o veškerých námi poskytovaných službách. Díky tomu se nám v minulosti i dnes daří získat důvěru již na úplném počátku našeho společného smluvního vztahu. Respektujeme potřeby našich klientů a klademe  důraz na individuální přístup ke každému z vás. Péče o klienta je pro nás prioritou a vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou i reklamou.

 

Nebojte se nám důvěřovat!

 

 

Udělení certifikátu ''Spolehlivá firma''.

Z informačního portálu www.zivefirmy.cz nám byl udělen certifikát "Spolehlivá firma".

Kariéra

 

Hledáme realitní partnery na Vysočině

 

Dobrý den vážení kolegové a zájemci o práci v naší společnosti. Děkujeme Vám za zájem a těšíme se, že Vás poznáme osobně.

Možná již máte nějaké zkušenosti s jinými realitkami, nebo s prací na živnostenský list a možná Vás právě proto tato práce z důvodu nekalých praktik jiných kanceláří odrazuje. Realitas Partner je přátelská a férová firma, kde je kladen důraz především na lidi. Naším cílem není všechno a všem prodat. Netlačíme naše kolegy k extrémním výkonům a neargumentujeme pouze čísly a plány, ale snažíme se vždy pomoci. Hledáme především správnou motivaci, nikoli jen represi. Jsme féroví jak v přístupu k našim kolegům, tak i ke klientům.  Máme zájem mít stabilní tým spokojených lidí. Nebojte se k nám zavolat a sjednejte si schůzku.

Práce v realitách má několik výhod, které jistě oceníte.

 • svoji pracovní dobu i náplň si řídíte sami
 • časově Vás nikdo neomezuje, nepracujete na směny jako ve fabrice
 • neplníte přísné normy, jako v továrně, abyste si vydělali
 • nepodléháte náladám nadřízených, pracujete na sebe a jste svými pány, či dámami
 • nemáte stanovený finanční strop, výdělky mohou být oproti běžným zaměstnancům       skutečně veliké
 • u nás máte zdarma kancelář
 • jsme známá firma, která se mediálně prezentuje a to zákazníci velmi pozitivně vnímají a napomáhá to obchodu
 • jsme dobrý kolektiv a rádi Vás mezi sebe přijmeme
 • nepanuje zde přísné konkurenční prostředí uvnitř firmy, mezi realitními partnery
 • do začátku Vám ve všech směrech pomůžeme, zaučíme a vše Vám detailně vysvětlíme
 • nemusíte ze svých provizí odvádět obvyklé výdaje (za kancelář, za právníky, za počítač, za smlouvy, za příspěvky na reklamu společnosti a další, o kterých Vám na začátku nikdo neřekne)
 • práce u nás není nijak věkově omezena. Dobrý realitní partner může být stejně tak student, jako maminka po mateřské, nebo člověk v produktivním věku. Je to vždy o přístupu a chuti pracovat.
 • pokud se své práci budete věnovat, mohou vaše výdělky dosahovat několika desítek tisíc

 

 

Členství v České komoře realitních kanceláří

V roce 2010 jsme se stali členy "České komory realitních kanceláří" se sídlem Václavkova 1, 160 00 Praha 6.