ZpětÚvod Reference

Reference

Dobrý den paní Nagyová,

rád bych Vám poděkoval za vynaložené úsilí při prodeji našeho domu.  Zajistila jste hladký průběh

celého procesu, který vedl ke spokojenosti prodávajících i kupujícího. Oceňuji Vaši vstřícnost  

a profesionalitu a velmi rád komukoli Vaše služby doporučím. 

 S pozdravem 

Karel Zezulka, Kroměříž

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Chtěla bych tímto poděkovat realitní kanceláři Realitas Partner Jihlava, hlavně její majitelce a jednatelce paní Martě Nagyové a také jejímu týmu.
Paní Nagyová je vždy příjemná, ochotná, spolehlivá a hlavně trpělivá, což velice oceňuji a vážím si toho. Taktéž advokát pan Mgr. Aleš Čáp a finanční poradkyně paní Michaela Bartošová. U všech je profesionalita a jsou to lidé na svém místě.
Nikdy se nám nestalo, že by někdo z nich nezvedl telefón a nedokázal odpovědět na naše otázky a zařídit co jsme potřebovali.Pokud si budete vybírat realitní kancelář doporučuji tuhle, je to opravdu férová realitka. Co se domluvilo platilo a vždy bylo dodrženo.Taky bych chtěla poděkovat za perfektní fotky naší nemovitosti a pochválit webové stránky této realitní kanceláře, jsou přehledné a srozumitelné.

Pavlína Částková, Jihlava

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Nagyová,

ráda Vám poděkovala za Vaší práci při procesu koupě a převodu nemovitosti, také za informace, které jste mi vždy ochotně dávala o rozběhnutém případu. Díky moc, protože si myslím, že Váš přístup je nadstandardní. :) Byla jsem ráda, že jsem koupi mohla řešit právě s Vámi.

 Díky moc i za péči a informovanost také po koupi. 

Martina Farková, Jihlava

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paní Šteflová,

rádi bychom především Vám a celému týmu realitní kanceláře touto cestou ještě jednou poděkovali za obrovskou podporu, profesionální a přitom lidský přístup, maximální vstřícnost, se kterými jsme se po celou dobu prodeje nemovitosti setkávali. Nákup nebo prodej domu je pro obě strany (prodávajícího i kupujícího) poměrně náročné a stresující období, zejména když  touto životní zkušeností prochází člověk poprvé. O to víc, pokud je potřeba jej řešit "na dálku". S Vámi a týmem Realitas Partner jsme tuto transakci zvládli s pocitem, že věc je v těch nejlepších rukách. Velice si vážíme Vaší podpory, a pokud bychom v budoucnu potřebovali řešit cokoli ohledně nemovitostí na Vysočině, víme, že spolehlivého partnera tam již máme.

Hodně úspěchů a spoustu dalších spokojených klientů přejí

Šrubařovi z Beskyd


S paní Nagyovou jsem spolupracovala v roce 2010 při prodeji rodinného domu. Byla jsem velice spokojena. Jelikož jsem byla mimo Jihlavu, o všechno se postarala a prodej domu dovedla ke zdárnému konci.

 V roce 2012 jsem prodávala další nemovitost, a proto jsem se na Realitas obrátila podruhé. O prodej mojí další nemovitosti se podělily paní Nagyová a paní Nováková. Opět jsem byla velice spokojená, protože se kompletně o vše postaraly a nemovitost rychle a bez problémů prodaly. Do Jihlavy jsem opět dojížděla mimo pracovní dny, i přesto mi vždy vyšly vstříc a jednaly se mnou o víkendech.

 Realitas Partner doporučuji všem, kdo se rozhodl prodat nebo koupit nějakou nemovitost. Jednak z hlediska přístupu ke mně, tak i z hlediska poradenství a zajištění veškerých náležitostí, spojených s prodejem nemovitosti.

 Radana Rotreklová, Praha


Dobrý den,

s manželkou Vám i Vašemu týmu, ještě jednou touto cestou děkujeme za korektní a profesionální vedení celé transakce, které bylo na vysoké úrovni.

S přáním hezkého večera

M+M.Mückovi, Jílové u Prahy 


Chcela by som touto cestou vyjadrit vdaku Vaší kanceláři, ktora mi pomohla s predajom mojej nemovitosti na Vysocine.. Byli ste uplne fantastický a zvladali vsetky problemy, ktore sa vyskytovali aj ked ja som na uzemi CR nebola. Odporucala by som Vašu RK na predaj alebo kupu domu aj iným. Budětě v dobrých rukách.

Srdecne DAKUJEM.

Judita Goliasova, USA Atlanta


S panem  Kudou jsme se dohodli, že mi zajistí prodej mého novějšího domu ve Výčapech. Vůbec nelituji, že to bylo na základě výhradní smlouvy, neboť se tomu poctivě věnoval.
Hned věděl, co mám na domě ještě upravit, aby to zájemce zaujalo. A do tří měsíců jsme měli kupce.  Jsem spokojen, neboť ten dům jsem rok před tím prodával prostřednictvím jiné r.k. a to naprosto bezvýsledně. Pana Vladimíra Kudu proto můžu jenom doporučit.

Martin Kabelka,  Jakubov u Moravských Budějovic 


Dobrý den paní Nagyová,

chci Vám poděkovat  za skvělou práci při prodeji našeho domu. Jsem rád, že jsme si vybrali vaši realitní kancelář, protože jste nám pomohla vyřešit nesrovnalosti naší nemovitosti s katastrem a zajistila jste hladký průběh celé obchodní transakce k naší spokojenosti.  Děkuji Vám za Váš lidský přístup. Pokud to bude v budoucnu potřeba, určitě se na Vás opět obrátím. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

S pozdravem

M. Dvořáček, Jihlava

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vaši kanceláři musím poděkovat a uznat, ze to umíte a děláte to moc dobre.-). Budu vás doporucovat na 300%.

Adam Smejkal

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

byl jsem spokojen s bytem i s Vaší spoluprací při koupi  bytu. Pokud bych někdy věděl o někom, že by potřeboval nějaký byt či dům koupit nebo prodat, tak Vás vřele doporučím. I Vás mně doporučil kamarád. Děkuji za vaši spolupráci.

J. Horák

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Nagyová,

chtěl bych vám poděkovat za velmi dobrou spolupráci při prodeji mého domu v Předíně. Určitě se na vás obrátím až budu potřebovat prodat další nemovitost.

M. Navrátil

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Šteflová,

chtěla bych Vám moc poděkovat za profesionální prodej našeho bytu v Jihlavě.

Vaše práce v Realitas Partner je vynikající a zvyšuje kredit této realitní kanceláře.

Ještě jednou Vám za vše moc děkujeme

Jitka Plachá, Batelov