Editovat
Typ akce Prodej
Typ komerčního objektu Výrobní objekt
Celková plocha 32401(m^2)
Číslo 1890
Obec Malý Beranov
  • Cena s DPH 33 000 000 Kč za nemovitost
cCzNemov - domácí nabídky

POPIS

Prodej výrobního areálu v těsné blízkosti Jihlavy v Malém Beranově Podnikáte a hledáte výrobní areál blízko sjezdu dálnice D1? Tak pro vás mám ojedinělou nabídku výrobního areálu v těsné blízkosti krajského města Jihlava. Jedná se o funkční, samostatný, oplocený a kompletně zasíťovaný výrobní areál, ve kterém se nacházejí přízemní i vícepodlažní výrobní i skladové haly a administrativní budovy se sociálním zařízením. Areál je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně plynu. Má vlastní čistírnu odpadních vod, kotelnu, el. rozvodnu, parkoviště a zabezpečovací systém napojený na PCO.
Územní plán určuje tento areál s označením VL- výroba skladování, lehký průmysl.
Hlavní využití je výroba průmyslového charakteru s negativními vlivy nepřesahující hranici areálu.
Přípustné jsou stavby a zařízení průmyslové výroby, řemeslné výroby, zařízení skladů, stavby a zařízení komerční občanské vybavenosti, stavby a zařízení dopravní a technické infrastruktury, plochy zeleně, oplocení, drobné vodní plochy a vodní toky.
Podmíněně přípustné jsou byty pro majitele a osoby zajišťující dohled, dále stavby a zařízení občanské vybavenosti veřejné infrastruktury.
Nepřípustné je bydlení, kromě bytů uvedených v podmíněně přípustném využití, výroba se silným negativním dopadem na prostředí, veškeré stavby a zařízení neslučitelné s hlavním využitím. V současné době je areál z části pronajatý firmám a drobným podnikatelům. Areál lze také prodat formou 100% obchodního podílu společnosti, která nemovitosti vlastní. Více informací vážnému zájemci.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 18500(m^2)
Zastavěná plocha 11319(m^2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ne
Počet parkovacích míst 35

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
ANCHOR_TOP_TITLE