Editovat
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 1209(m^2)
Číslo 1872
Obec Čelákovice
  • Cena s DPH 8 550 000 Kč za nemovitost
cCzNemov - domácí nabídky TOP

POPIS

Prodej lukrativního stavebního pozemku s menším rodinným domem v Čelákovicích, Praha východ Pokud hledáte místo k bydlení nedaleko hlavního města Prahy, tak mám pro vás ke koupi stavební pozemek s menším rodinným domem a zahradou v centru města Čelákovice, okres Praha-východ. Jedná se o rovinatý a slunný pozemek, chráněný první řadou domů podél ulice s parkováním vozů uvnitř dvora. Na pozemku se nachází menší domek 3+kk, který můžete využít při výstavbě nového domu jako zázemí nebo jej rozšířit a vybudovat na jeho místě nový moderní dům. Na pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě. Ve vizualizacích vidíte skutečný stav umístění nemovitosti na pozemku a dále příklad umístění nového domu.
Čelákovice, nazývané město na Labi, se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Praha-východ v nadmořské výšce 184 m, 27 km od Prahy. Vlakem se dostanete do hlavního města za 30 min.
Čelákovice jsou jedno z měst v Polabí, v krajině lužních lesů a úrodných polí. Díky řece a spoustě značených cest a cyklostezek jde o oblíbené výletní místo. Jezdí sem i rybáři a milovníci historie a kuriozit.
Stranou od dnešního centra města s novobarokní radnicí objevíte středověkou, renesančně upravenou tvrz, v níž sídlí Městské muzeum s přírodovědnou, archeologickou a historickou expozicí.
Čelákovice mají přibližně 12 tisíc obyvatel a je tady veškerá občanská vybavenost včetně středních škol, supermarketů, obchodů, služeb a sportovního vyžití. Pokud neholdujete sportu, můžete se jen tak procházet podél řeky, relaxovat a snít. Potenciál tohoto pozemku spatřuji v jeho výhodné a klidné lokalitě s dostupností služeb uprostřed města.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
ANCHOR_TOP_TITLE